Chaty a chalupy last minute Nízký Jeseník

chaty a chalupy

Ubytování last minute Nízký Jeseník
Chaty a chalupy k pronajmutí, penziony a apartmány

Nacházíte se v sekci vyhledávání ubytování databáze e-chalupy.cz. Na této stránce Vám majitelé chat a chalup, ale i penzionů nebo apartmánů s ubytováním v soukromí, zadávají své last minute termíny na pobyty se slevou.


Filtrovat rekreační oblast pro last minute nabídky:

Spálené last minute pronajmutí
5 až 16 osob
Jeseníky - last minute Spálené
Termín: 16.4.2021 - 23.4.2021: od 330,-Kc/os/noc.

330,-Kc/noc, pro týdenní pobyt, minimum 5 osob. 330,- Kc/noc minimum 5 osob pro týdenní pobyt. Každá další osoba 2100,-Kč/os/týden. Pobyty na 2 noci: 500,- Kč/os/noc, minimum 6 osob, každá další osoba 800,- Kč/os/2 noci. Pobyty na 3 noci: 450,- Kč/os/den, minimum 6 osob, každá další osoba 1200,- Kč/os/3 noci. Pobyty na 4 noci: 420,- Kč/os/den, minimum 6 osob, každá další osoba 1600,- Kč/os/4 noci. Historický rodinný dům s neopakovatelnou atmosférou. Krásný výhled, jedna z nejhezčích originálních chalup na Spáleném. Výborná základna pro Vaše výlety do okolí a zároveň vhodný pro klidnou relaxaci. Dům č. p. 62 je původní roubenka po celkové citlivé rekonstrukci. Holčovice a Spálené jsou častým cílem turistů jak v létě, tak v zimě. Milovníci pěší turistiky a cykloturistiky zde najdou ideální podmínky pro svůj zájem.. ...více o ubytování na chalupě -->Chalupa u Studánky


Přejít na last minute pobyty z celé ČR

Navigace chaty a chalupy -::- vyhledat ubytování -::- last minute -::- Nízký Jeseník  

Můžete se také podívat na ubytování v penzionech a apartmánech, pronájem chat a chalup, stránky pro téma kanadské sruby nebo seznam ubytování.