Chaty a chalupy last minute Broumovsko

chaty a chalupy

Ubytování last minute Broumovsko
Chaty a chalupy k pronajmutí, penziony a apartmány

Nacházíte se v sekci vyhledávání ubytování databáze e-chalupy.cz. Na této stránce Vám majitelé chat a chalup, ale i penzionů nebo apartmánů s ubytováním v soukromí, zadávají své last minute termíny na pobyty se slevou.


Filtrovat rekreační oblast pro last minute nabídky:

Sedloňov - Polom last minute ubytování
2 až 39 osob
Orlické hory - last minute Sedloňov - Polom
Termín: 1.4.2020 - 8.4.2020: Celý objekt od 1.4.- 6.5. Ubytování pokoj á/os 290,- apartmán 420,-os/noc min 3x noc

Ubytování s vlastní stravou v pohodlí našeho penzionu, v jednom z nejčistčích ovzduší v naší republice. Vzhledem k vážné situaci s koronavirem jsme umístili v okolí našeho penzionu lapače tohoto viru ,které jsou nepatentovaným vynálezem Járy Cimrmana a tím pádem se u nás nenakazíte. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit cykloturistikou a turistikou a nebo můžete jen využít pohodlí aquaparku s bazény, vířivkamy s teplotou 30-38 stup.90m tobogánem,sauny,se slevou 20 % a jiné.Máme volnou kapacitu ale také celoroční provoz, dezinfikujeme a máme volné pokoje pro min. 3 os.cena á 290,-min.3x noc. Další info. Jinak nabízíme levné horské ubytování na penzionu v pohodlí našich pokojů s vlastní kuchyňkou,pro větší partu máme profi kuchyň jsme vám v Orlických horách k dispozici. Využijte této naší nabídky k ubytování na horách prožijte příjemnou dovolenou,info:602 436 986 nebo na www.penzionnastareskole.cz. ...více o ubytování v penzionu -->Penzion Na Staré Škole


Přejít na last minute pobyty z celé ČR

Navigace chaty a chalupy -::- vyhledat ubytování -::- last minute -::- Broumovsko  

Můžete se také podívat na ubytování v penzionech a apartmánech, pronájem chat a chalup, stránky pro téma kanadské sruby nebo seznam ubytování.