Chaty a chalupy last minute Broumovsko

chaty a chalupy

Ubytování last minute Broumovsko
Chaty a chalupy k pronajmutí, penziony a apartmány

Nacházíte se v sekci vyhledávání ubytování databáze e-chalupy.cz. Na této stránce Vám majitelé chat a chalup, ale i penzionů nebo apartmánů s ubytováním v soukromí, zadávají své last minute termíny na pobyty se slevou.


Filtrovat rekreační oblast pro last minute nabídky:

Jívka last minute pronajmutí
1 až 14 osob
Východní Čechy - last minute Jívka
Termín: 27.2.2021 - 6.3.2021: 14.500 Kč - celá chalupa na týden pro členy jedné domácnosti

Nabízíme Vám ubytování ve vyhřáté, útulné Chalupě Rozálka v Podkrkonoší. Přijeďte, sněhové podmínky dlouho nebyly příznivější! Bez problému se dá běžkovat, bobovat, sáňkovat, s trochou šlapání do kopce případně i lyžovat ve dvou blízkých menších skiareálech. V blízkosti chalupy je aktuálně několik strojově upravených tras na běžky, o trochu dále velká spousta dalších, poradíme vám. V souladu s vládními opatřeními ubytováváme vždy jen členy jedné domácnosti, v době jarních prázdnin upřednostníme týdenní pobyty. Žádný strach, WiFi máme, můžete se u nás učit i pracovat, ale byla by to trochu škoda :) Neváhejte nás kontaktovat, cenu Vám ušijeme na míru.. ...více o ubytování na chalupě -->Chalupa Rozálka


Přejít na last minute pobyty z celé ČR

Navigace chaty a chalupy -::- vyhledat ubytování -::- last minute -::- Broumovsko  

Můžete se také podívat na ubytování v penzionech a apartmánech, pronájem chat a chalup, stránky pro téma kanadské sruby nebo seznam ubytování.